• Czy warto kupić dom szeregowy? Jakie są koszty kupna domu szeregowego ?

  Dom w zabudowie szeregowej jest wygodną formą pośrednią między blokiem, a domem wolnostojącym. Nie wymaga wielu prac związanych z utrzymaniem obejścia i ogrodu, a jednocześnie zapewnia prywatność. Dom w zabudowie szeregowej jest zdecydowanie tańszy niż wolnostojący.

  domy szeregoweTego typu domy są zwykle komfortowo zlokalizowane na peryferiach miast z doskonałym dojazdem do centrum. Poza tym zakup nieruchomości szeregowej w stanie deweloperskim, a nie na rynku wtórnym umożliwia zaaranżowanie według własnego wyobrażenia jego wnętrza, zgodnie z gustami przyszłych mieszkańców i funkcjonalnością.

  Jak wygląda dom w zabudowie szeregowej?

  Domy w zabudowie szeregowej są zwykle jednopiętrowe lub dwupiętrowe. Przylegają do siebie ścianami z sąsiednimi budynkami. Osobne wejścia zapewniają ich mieszkańcom niezależność od sąsiada i prywatność.

  Zwykle zaopatrzone są w niewielkie ogródki oraz strefę relaksu, która jest idealnym miejscem wypoczynku dla mieszkańców domu oraz miejsca postojowe dla samochodów lub garaże. Posiadają oddzieloną od siebie strefę dzienną i nocną.

  Inwestorzy dbają o to, żeby miały ciekawą, nowoczesną i estetyczną architekturę oraz zagospodarowaną trawnikami, kwiatami i drzewami przestrzeń z elementami oświetlenia dla bezpieczeństwa mieszkańców. Część wspólna jest idealnym miejscem spacerów i rekreacji dla mieszkańców osiedla.

  Zalety wynikające z zakupu domu szeregowego

  Zakup domu szeregowego jest zdecydowanie korzystniejszy finansowo niż wolnostojącego, co związane jest z mniejszą działką, na której go zbudowano oraz wspólnym ścianami zewnętrznymi budynków, co zmniejsza koszty wybudowania nieruchomości.

  Ta forma zabudowy wymaga mniejszej liczby okien, których ceny nie należą do najniższych. Koszty eksploatacji domu w zabudowie szeregowej są niewysokie, co wynika z wspólnych śmietników, korzystania z miejskiego ogrzewania i wodociągu, a także uzbrojenia sieciowego.

  Na korzyść zakupu domu szeregowego przemawia również i to, że są one tańsze niż mieszkania o takiej samej powierzchni. Za mieszkanie w Warszawie trzeba będzie zapłacić 500 tysięcy złotych, a za dom w zabudowie szeregowej o tej samej powierzchni 445 tysięcy złotych. Poza tym zaletą tego typu zabudowy jest posiadanie małego ogródka i przestrzeni rekreacyjnej, a mieszkanie położone na wysokim piętrze,może być sporym utrudnieniem dla rodzin z dziećmi.

  Domy w zabudowie szeregowej w Wilanowie na osiedlu Cicha Dolina

  Domy w zabudowie szeregowej w Wilanowie na Osiedlu Cicha Dolina, dziesięć kilometrów od centrum Warszawy są ciekawą ofertą nieruchomości w cichym i spokojnym miejscu, zapewniającym relaks na łonie natury, a jednocześnie bliskość centrum miasta, z wygodnym dojazdem, bez tkwienia w korkach lub korzystania z kilku przesiadek. To bezpieczne miejsce dla rodziny z dostępem do punktów rozrywkowych i wszelkich najważniejszych miejsc w stolicy.

  Domy na sprzedaż na osiedlu Cicha Dolina umożliwiają ucieczkę od zgiełku miasta, hałasu i szybkiego tempa życia, powodującego wiele stresów. Przytulne i kameralne osiedle zapewnia komfortowe warunki zamieszkania w 58 domach jednorodzinnych, tworzących 16 budynków, składających się z trzech lub pięciu segmentów. Inwestor oferuje jedno lub dwa miejsca postojowe przed domami w zależności od segmentu oraz miejsce w garażu.

  Estetyka szeregowca będzie współgrała z architekturą okolicznych, nowych osiedli deweloperskich. Elewacja w jasnych kolorach z wykorzystaniem tynku silikonowego oraz wysokiej jakości okna i drzwi wejściowe zapewniają bezpieczeństwo i estetykę budynku. Projekty nowych domów w zabudowie szeregowej w Wilanowie są ofertą w pełni funkcjonalnych, nowoczesnych i idealnych do mieszkania i wypoczynku domów.dom szeregowy

  Do przydomowego ogrodu prowadzą szerokie drzwi tarasowe, zapewniające również mnóstwo naturalnego światła. Inwestor wykańcza każdy z domów na osiedlu Cicha Dolina w Wilanowie do stanu deweloperskiego, ale także z całkowitym przygotowaniem pomieszczeń w zależności od życzenia klienta. Zadbał także o komfortowy dojazd jego mieszkańców do centrum miasta, oferując również bliskość natury, spokój i ciszę. Zaledwie 30 minut będą potrzebowali mieszkańcy osiedla, aby dotrzeć do centrum, unikając przy tym niezwykle uciążliwych korków.

  Natomiast chwile relaksu mieszkańcy osiedla Cicha Dolina będą mogli spędzić na plaży Zawady nad Wisłą i wielu terenach zielonych. Pełna infrastruktura miejska zapewni im także wygodny dostęp do sklepów, kawiarni, centrów handlowych, siłowni, wellness i fitness, kortów tenisowych, przedszkoli miejskiego i prywatnego, co umożliwi dobrą organizację życia.

  Nowe domy na osiedlu Cicha Dolina w Wilanowie to połączenie wygody, wielkomiejskiego życia ze spokojem podmiejskich osiedli. To idealna oferta dla rodzin z dziećmi, młodych par i osób, ceniących sobie komfortowy relaks w bezpiecznych miejscu blisko natury.

Comments are closed.