• Jaki projekt może wykonać firma meblowa dla biura?

  Renomowane firmy produkujące meble dla biur zapewniają kompleksową obsługę w zakresie profesjonalnego doradztwa, projektowania, produkcji, sprzedaży, po transport i ustawienie mebli u klienta, a także serwis gwarancyjny.

  Wszechstronna oferta produktów biurowych pozwala na kompleksowe wyposażenie w meble i siedziska pomieszczeń takich jak:

  • gabinety,
  • biura,
  • sale konferencyjne,
  • sale szkoleniowe.

  Meble biurowe powinny charakteryzować się nie tylko funkcjonalnością i trwałością, ale także estetyką wykonania.

  Jak stworzyć dobry projekt biura?

  Dobry projekt biura powinien w pełni realizować oczekiwania klienta i być w zasięgu jego możliwości finansowych, a jednocześnie wykorzystywać w jak najlepszy sposób możliwości aranżacyjne przestrzeni biurowej.

  Producenci starają się podchodzić w indywidualny sposób do inwestora i dobierać rozwiązania najbardziej korzystne dla klienta, aby produkt był najwyższej klasy. Istotną sprawą są materiały, z których zostaną wykonane meble, dlatego ich dostawcami powinny być renomowane firmy o stabilnej pozycji na rynku europejskim, co daje pewność trwałości produktu i gwarancję ich użytkowania przez długie lata. Najkorzystniej jest wybrać firmę z wieloletnim doświadczeniem, dbającą o rozwój techniczny oraz współpracującą z najlepszymi specjalistami na rynku i z referencjami od inwestorów.

   

  Taką, która zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie profesjonalnego doradztwa, projektowania, produkcji, sprzedaży mebli biurowych i wykonuje atrakcyjne wizualizacje, które pozwalają na wybór idealnych produktów wyposażenia biura. Umożliwia również realizowanie nietypowych pomysłów, aby meble jak najlepiej sprawdzały się podczas użytkowania.

  duże biurko w biurze

  Przykładowa realizacja wykonana przez firmę Kostrubiec.

  Działania firmy w trakcie realizacji zamówienia na meble biurowe

  Przed realizacją zamówienia na meble biurowe pracownicy firmy rozpoznają potrzeby klienta i dostosowują projekt do indywidualnych potrzeb inwestora. Następnie dobierają propozycje do zaaranżowanej przestrzeni biurowej. Służą głosem doradczym w wyborze optymalnych rozwiązań w zakresie jego możliwości finansowych, aby zadowolić inwestora i dostarczyć produkt wysokiej klasy.

  Dokonują również wyceny w oparciu o ustalenia z klientem i podają przybliżony termin realizacji przedsięwzięcia. Należy wybrać firmę, która we własnym zakładzie produkcyjnym będzie wykonywała zamówienie, co jest gwarancją wysokiej jakości produktu. Dla wygody inwestora niektóre z nich dostarczają wyroby własnym transportem już zmontowane, dlatego nie ma potrzeby przestojów w pracy biurowej.

  Meble już gotowe pracownicy wnoszą i rozmieszczają we wcześniej zaplanowanych miejscach i regulują według potrzeby pracowników.

  Niektóre z firm produkujących meble biurowe pozostają do dyspozycji klienta również po zakończeniu zlecenia.

  Jakie typy mebli można zamówić na wymiar?

  Firmy produkujące meble biurowe oferują produkty na wymiar, aby spełnić indywidualne potrzeby klienta i nietypowe często wymagania przestrzeni biurowej. Oprócz zestawów mebli pracowniczych, w skład których wchodzą między innymi biurka i stoliki można zamówić dostawki w różnych kształtach, jak również szafy, szafy aktowe i inne oraz kontenery.

  biuro

  Dzięki dużemu wyborowi stonowanych kolorów można dobrać meble do barw już zastosowanych w przestrzeni biurowej. Duży wybór stelaży w odcieniach bieli, szarości, czerni lub w wersji chromowanej pozwoli dopasować produkty do wnętrza urządzonego w dowolnym stylu.

  Dostępne biurka oraz stoły w wielu kształtach umożliwią zamówienie w firmie produkującej meble biurowe na wymiar takich produktów, które będą spełniały indywidualne preferencje klienta.

  Dzięki temu można połączyć kilka stolików w jeden większy, umożliwiający pracownikom zorganizowanie odpowiedniego miejsca do pracy grupowej, a także zaprojektować biurko z wygodnie otwierającymi się szufladami oraz szafę, w której dokumenty będą bez problemu dostępne dla pracowników.

  Firmy oferują także systemy meblowe, które można dopasować do stylu, w jakim zostało zaaranżowane biuro. Są to zestawy świetnie odnajdujące się zarówno we wnętrzach surowych, nowoczesnych, minimalistycznych, jak i w klasycznych, tradycyjnych aranżacjach, stonowanej kolorystyce z odcieniami beżu, brązu, bieli i szarości, ale także w żywych, zdecydowanych barwach, wnoszących do wnętrza biura nieco ciepła.

  Dzięki tworzeniu indywidualnych projektów mebli biurowych  oraz  możliwości wyboru pojedynczych produktów w postaci półek, szaf, biurek, czy foteli można stworzyć wyjątkowo funkcjonalne wnętrze, zapewniające komfort pracy pracownikom biura i w ten sposób zbudować również pozytywny wizerunek swojej firmy.

Comments are closed.