• Wyjątkowe ręczniki od Pierr Cardin – poznaj kolekcję

  Znany dziś projektant mody Pierre Cardin, gdy zarzucono mu krytykę tworzenia trendów dla klientów o mniej zasobnych portfelach, stwierdził, że projektowanie wyłącznie dla bogaczy jest wyjątkowo nudne.

  Prowadzenie modowych eksperymentów stało się jego znakiem rozpoznawczym, a przetarcie szlaków nad Wisłą przyniosło mu w naszym kraju miano “ojca chrzestnego nowoczesnego przemysłu”. Dziś produkty Pierre’a Cardina zna według szacunków ok. 95% Polaków. Jednym z nich są ręczniki, które dziś pragniemy Ci zaproponować.

  Ręczniki Pierre Cardin – magia kolorów

  Eleganckie, miękkie ręczniki w wielu atrakcyjnych kolorach, obejmujących m.in. kryształową biel, kuszący chaber, relaksujący morski lub radosną żółć i wiele innych. Kolor ręcznika ma ogromne znaczenie, jeśli chcesz, by korzystanie z niego było czystą przyjemnością. Warto dobrać go nie tylko zgodnie ze swoimi upodobaniami, lecz też zadbać o to, by jego kolorystyka pasowała do akcesoriów łazienkowych, czy też np. do położonych w niej dywaników. W ten sposób uzyskasz kolorystyczną harmonię, dodając wnętrzu dobrego smaku, lecz też sprawisz wrażenie większego porządku.

  Podaruj sobie odrobinę luksusu

  Znane nazwiska projektantów mody budzą skojarzenie z drogimi, luksusowymi towarami, na które stać jedynie nielicznych. Tymczasem ręczniki z kolekcji francuskiego projektanta Pierre’a Cardina możesz nabyć już za niewielką kwotę, sprawiając sobie niebywałą przyjemność. Sprawiasz ją również swoim gościom, oferując im niezwykle miękkie, przyjemne w dotyku ręczniki z górnej półki. Subtelna bordiura z wyhaftowanym nazwiskiem projektanta nadaje ręcznikom dodatkowej elegancji.

  Wyjątkowa jakość – korzystaj z niej na co dzień!

  Powoli uczymy się nie odkładać najlepszych artykułów codziennego użytku na wyjątkowe okazje. Coraz śmielej sięgamy po wyroby z górnej półki, aby mieć pewność, że będą one długo służyły. Dlaczego by nie zainwestować w lepszej jakości ręcznik? W sklepie internetowym My Kaliad Home dostępne są ręczniki bawełniane, zapewniające wysoki poziom absorpcji, a do tego nie podrażniają one wrażliwej skóry, dzięki czemu sprawdzają się nawet u najmniejszych dzieci.

  pierr cardin ręczniki

  Eleganckie ręczniki idealne dla każdego

  Każdy, niezależnie od wieku i płci, pokocha naszą kolekcję ręczników. Dzięki temu, że są pozbawione dodatkowych dekoracji i haftów, mogą spodobać się również panom, zwłaszcza tym, którym szczególnie zależy na elegancji również w ciepłych, domowych pieleszach. Będą one doskonałym wyborem, jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby, przy czym chcesz, by był on użyteczny na co dzień, a korzystanie z niego sprawiało niezrównaną przyjemność.

  Dlaczego ręczniki Pierre Cardin są tak doskonałe?

  Sekret ich jakości kryje się w metodzie wytwarzania. Nazywana jest ona metodą pętelkową, polegającą na pokryciu włókien materiału parafiną, by zabezpieczyć je przed uszkodzeniem na etapie produkcji. Sprawia to, że ręczniki Pierre Cardin są coraz lepsze z każdym użytkowaniem – podczas użytkowania parafina ulega stopniowemu wykruszeniu, co poprawia miękkość i chłonność materiału, dając Ci jakość, na którą zasługujesz.

  Jak dobrze dobrać najlepszy ręcznik?

  Tak jak już sugerowaliśmy – ręcznik jest przedmiotem codziennego użytku, lecz także dekoracją, dzięki której możesz zupełnie zmienić charakter swojej łazienki! Warto zatem dobrać go, biorąc pod uwagę powyższe kryteria, lecz także warto zwrócić uwagę na inne dekoracje, które wykorzystujesz w pomieszczeniu, takie jak ozdobne świeczniki, mydelniczki, doniczki i inne akcesoria, dzięki którym ożywisz swoją Strefę Relaksu.

  Wiemy już, że dziełem sztuki może być niemal wszystko – nawet Twój dom! Dlatego też zadbaj o to, by zaopatrywać się jedynie w dobre produkty, które nie tylko pięknie wyglądają i pasują do Twojego wnętrza, lecz też będą Ci długo służyły.

Comments are closed.