• Szkło kuchenne – modne motywy na nowy rok

  W ostatnich latach, personalizowane panele szklane oraz płytki szybko zyskują coraz większą popularność. Dobrze dobrane szkło ozdobne to pierwszy element kuchni, które zauważasz już po wejściu do środka.

  Jak więc wybrać kolor, motyw lub grafikę, który chcesz umieścić w nowej kuchni?

  Obecnie, dostępne są praktycznie wszystkie kolory, które stosuje się w specjalnym druku na szkle. W zależności od naszych upodobań, możemy wybrać do kuchni panele jednokolorowe lub z naniesioną grafiką. Producenci wyprzedzają się jednak w pomysłach, dlatego dziś mamy również możliwość przesłać swoje zdjęcie, które chcielibyśmy wykorzystać jako ozdobę ścienną wydrukowaną na szkle.

  Jeśli jesteśmy artystami, pasjonujemy się grafiką komputerową lub po prostu mamy upatrzone zdjęcie/ grafikę/ motyw, który idealnie nadawałby się do naszej kuchni – producent paneli szklanych dostarczy nam szklaną ozdobę w odpowiednich wymiarach.

  Pomysły na wzór na panelach szklanych

  Jednym ze sposobów, aby naprawdę urządzić kuchnię bez konieczności kupowania wielu drobnych dodatków, jest szklana ściana. Możesz wybrać Twój ulubiony kolor, motyw kwiatowy/ liściasty lub taki, który odzwierciedla nastrój nowej kuchni, scenę, która coś dla Ciebie znaczy lub wzór, który po prostu uwielbiasz i chciałbyś pokazać wszystkim wokół siebie.

  Mógłbyś nawet wybrać jeden z wielu wzorów kinetycznych, jeśli nie możesz się doczekać abstrakcyjnego rozprysków w nowej kuchni!

  panele szklane w kuchni

  Szkło za meblami

  Możesz nadać swojej nowej przestrzeni naturalny charakter, umieszczając panel tylny za szafkami lub stołem z krzesłami. Dodanie tego może stworzyć znacznie spokojniejszą przestrzeń i coś, co naprawdę wyróżni się w Twojej kuchni. Piękno wykonanych na zamówienie paneli sprawia, że ​​nie psują one obrazu. W przeciwieństwie do płytek ceramicznych, panele szklane nie mają fug, dzięki czemu są łatwiejsze do utrzymania w czystości i dużo bardziej higieniczne.

  Motywy naturalne na szkle

  W kuchni bardzo dobrze będą wyglądać naturalne motywy. Ocean, krople wody, popularne cytrusy lub las czy pojedyncze liście dodają kojącej i uspokajającej atmosfery do przestrzeni kuchennej. Jeśli szczególnie lubimy atmosferę wodospadu, lasu, zimy lub pustyni – warto wybrać jeden z ulubionych krajobrazów i umieścić je w kuchni. To tam spędzamy najwięcej czasu, a poza tym druk na szkle jest nowoczesną i dopracowaną metodą nanoszenia grafik, przez co obraz będzie wyglądał elegancko w formie szklanych płytek lub paneli.

  Wydaje się również, że pomieszczenie wygląda na większe, odbijając światło w przestrzeni. Panele wykonane są ze szkła hartowanego, aby wytrzymać źródło ciepła, a ponieważ są wykonane na zamówienie, mogą zawierać wycięcia na gniazda, otwory lub nacięcia.

  szklane panele na ścianie

  Jeśli szukasz szklanej osłony w swojej kuchni i chciałbyś zmienić wygląd swojej kuchni za pomocą unikalnego dla siebie elementu na zamówienie, przejrzyj ofertę producenta Magic and Style, aby zobaczyć gamę wzorów i kolorów, które mamy w ofercie i wybierz dla siebie idealną ozdobę ze szkła.

  Panele szklane do kuchni cieszą się coraz większym uznaniem, przez co na rynku dostępnych jest coraz więcej wzorów i form szklanych ozdób do kuchni i innych pomieszczeń. Jest to ozdoba, która może być idealną alternatywą dla osób nie znoszących nudy i rutyny. Szklany panel kuchenny z ciekawym motywem wypełnia całe pomieszczenie swoim eleganckim wyglądem.

  Oryginalność ozdoby sprawia, że nie potrzebujemy dodawać do wnętrza dodatkowych akcesoriów, by nie przedobrzyć jego wyglądu. Warto również dodać, że szklane płytki to rozwiązanie nie tylko do naszych mieszkań i domów! Duże, okazałe, błyszczące lub matowe panele szklane sprawdzą się także w restauracji, holu hotelu oraz w wielu miejscach, które zasługują na wyróżnienie.

Comments are closed.